53th edition
16. 8. - 18. 8. 2024

Book of 50 years of the Barum Czech Rally Zlín story

20.00 €
Available: in stock

Quantity:

-
+

Book of 50 years of the Barum Czech Rally Zlín story ...

A unique original that should not be missing on the shelf of a real rally fan. It is filled with unique photographs that hide for fifty years full of experiences with the Barum. There must also be pages of stories written by the riders themselves, as well as the fans and the organizers themselves.

The story of the Barumka's traveling cups:

… Miloslav Regner, who was then the secretary of the competition, did not want to leave anything to chance and, to be on the safe side, went to Valasská Belá to bring a new version of the cup. And the Slovak glassmakers did again. They made another gem, even more valuable from an artistic point of view than its predecessor. The organizers appreciated having it in reserve again ten years later, when the Belgian Patrick Snijers did not have to change the cup for a change. He was finally brought back to Zlín with due humility by his father. …

Since when are there two traveling cups, who wanted to keep them and how did they travel to Europe? You can read all this and much more inside our book.Customers often buy

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Backstage informations
  from barum rally!

Know the information from the rally word first!

Navštivte naše oficiální prodejní místa:

Showroom Slevíci, Dlouhá 94, Zlín. mapa ZDE
Telefon 776 060 600.

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 18.8.2023
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 18. - 20.8.2023

VISITRALLY.COM your goods for BARUM CZECH RALLY ZLINVISITRALLY.CZ

Where do you want to continue?