50th edition
27. 8. - 29. 8. 2021

Co-driver Fiesta R5

400.00 €
Available: available

Quantity:

-
+

Are you the rally fan and wish to ride on a closed route in a Ford Fiesta R5 rally car? ...
We offer you this real experience organised directly by the Barum Czech Rally Zlín – with the experienced rally driver behind the wheel you will get the same feeling like the real co-driver during the rally.


Date: during BCRZ 2020

Time: 9.00 - 17.00 (the customer will be informed before the event)

Place: Velký Ořechov - Hřivinův Újezd, lenght 2 km.

Driver: Sepp Wiegand - German rally driver with lots of experience. 

Additional materials: Free access to all special stages and service area, official printed programme

Refreshment: the rally HQ tent with refreshent - beer, non alcoholic drinks, hot dogs etc.

Attention: Persons under 18 years old have to come accompanied by their legal representatives. Experience will be insured against accidents or injuries. Customers should not be under the influence of drugs and alcohol.
Customers often buy

Informace k předprodeji na 50. Barum Czech Rally Zlín

Vážení fanoušci Barum Czech Rally Zlín,

Ve středu 1. 7. jsme oficiálně oznámili na tiskové konferenci odložení jubilejního padesátého ročníku Barum Czech Rally Zlín na rok 2021. Netěší nás to, ale doufáme, že nám zachováte přízeň do dalších let, a my se naopak budeme snažit uspořádat v příštím roce jubilejní ročník se vší parádou, jak si zaslouží.

Letošní permanentky, vstupy na VIP místa a zážitky již dříve zakoupené na e-shopu mají automaticky prodlouženou platnost v garantované stejné ceně a ve stejném rozsahu služeb pro rok 2021. Chápeme však, že vzhledem například k dosud nepotvrzenému termínu konání barumky v příštím roce některým z vás toto řešení nemusí vyhovovat. Pokud proto budete chtít vrátit zakoupenou permanentku, VIP místo či zážitky, napište nám vaši žádost nejpozději do 31. července 2020, a to na adresu jarmila@czechrally.com.

Nesmírně bychom si však vážili toho, kdybyste si své zakoupené vstupenky a poukazy ponechali a tím nás jako pořadatele Barum Czech Rally Zlín podpořili, abychom přečkali tohle nepříznivé období, kdy nás příprava odvolané rally už stála hodně peněz a úsilí. A pokud by vám v e-shopu padlo do oka ještě nějaké zboží, pomohli byste nám a zároveň si sami letos neuskutečněnou barumku připomněli alespoň pomocí těchto propagačních předmětů.
Děkujeme Vám
Miloslav Regner

Backstage informations
  from barum rally!

Know the information from the rally word first!

Zboží bude dostupné v Rally stáncích:

RYO parkovište vedle Flip clubu: Pátek 16.8.2019
Otrokovice - Servisní zóna: Pá - Ne 16. - 18.8.2019

VISITRALLY.COM your goods for BARUM CZECH RALLY ZLINVISITRALLY.CZ

Where do you want to continue?